santechnikas

Atsakymai į klientų klausimus

Prieš kurį laiką sulaukėme mūsų skaitytojos klausimo apie vonios, tualeto ir virtuvės mazgų perkėlimą iš vienos patalpos į kitą. „Ar įmanoma perkelti tualetą, vonią ir virtuvę toliau nuo kanalizacijos stovo? Mūsų butuko senamiestyje atveju tai labai aktualu, nes norisi tualetą ir visą techninę buitį nukišti į tamsiausią buto vietą ir "išlaisvinti" vieną kambarį su gražiu vaizdu gyvenimui, o ne, kaip buvo nutarta sovietmečiu įrenginėjant name kanalizaciją, tualeto reikalams".

Skaityti daugiau...

santechnikas, santechnikos darbai, santechnikas, santechnikos darbai, santechnikas, santechnikos darbai, santechnikas

stock-photo-modern-minimalism-style-bathroom-interior-in-black-and-white-tones-121992559   Jūsų namų santechnikas 

   Tinkamai atlikti santechnikos darbai užtikrins visos sistemos ilgaamžiškumą ir patikimumą, todėl šiuos darbus         patariama patikėti kvalifikuotam santechnikui. Tinkamai šiuos darbus gali atlikti tik kvalifikuotas.

santechnikas, santechnikos darbai

santechnikas, santechnikos darbai, santechnika

 

 

Skaityti daugiau...

grindu sildymasGrindininio šildymo įrengimas

Grindinis šildymas itin patogus ir efektyvus namo šildymo būdas. Dėl didelio šildomo ploto šilumnešio temperatūra sistemoje yra daug mažesnė palyginus su paprastais šildymo prietaisais. Taip pat grindinio šildymo sistemos neniokoja kambario interjero ir yra itin malonus kojoms. Tokios šildymo sistemos tinka tiek šlapioms, tiek sausoms patalpoms, o grindų paviršių pasirinkimas yra nuo akmens plytelių iki medienos. 

Skaityti daugiau...

santechnikos darbai, santechnikas, santechnika, santechnikos paslaugos

santechnikos darbaiKokybiški santechnikos darbai

Visi santechnikos darbai reikalauja didelės patirties bei žinių, todėl patikėkite šiuos darbus mums ir galėsite be rūpesčių džiaugtis sistemos efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Tik pas mus santechnikos darbai yra atliekami efektingai ir greitai! Mūsų santechnikas visada galės pakonsultuoti, patarti ir pagelbėti ištikus bėdai.

Skaityti daugiau...

kanalizacijos irengimas, santechnikos darbai, vedinimo sistemos, santechnikas, santechnika


kanalizacijos irengimas

Kanalizacijos įrengimas

kanalizacijos irengimas

Įvairūs santechnikos darbai reikalauja didelės patirties, ir žinių, todėl patariame rinktis tik kvalifikuotus meistrus.

kanalizacijos irengimas

Namo kanalizacijos sistemą apima atliekų vamzdžiai, ventiliacijos vamzdžiai ir nuotekų surinkimo įrenginiai. Vandentiekio ir namų nuotekų valymo įrenginiai turi užtikrinti, kad vandentiekio sistema bus saugi ir tinkama ilgalaikiam naudojimui. Svarbu, kad santechnikos darbai nepažeistų esamos pastato konstrukcijos bei estetinės išvaizdos. Priklausomai nuo namo dizaino, kanalizacijos įrengimas turi skirtingas charakteristikas, instaliavimo, medžiagų sąnaudas

kanalizacijos irengimas

.

Skaityti daugiau...

vedinimo sistemos Vėdinimo sistemos – tai namų plaučiai!

vedinimo sistemos

Be mechaninės vėdinimo sistemos namuose gali pradėti kauptis drėgmė, nemalonūs kvapai bei kiti teršalai.

vedinimo sistemos

Mechaninės vėdinimo  sistemos cirkuliuoja gryną orą naudojant vėdinimo kanalus bei ventiliatorius, o ne pasikliauja oro srautu pro mažas skylutes ar namų sienų, stogo, langų įtrūkimus. Gyventojai gali kvėpuoti daug lengviau žinodami, kad savo namuose turi gerą ventiliaciją.

vedinimo sistemos

vedinimo sistemos

Skaityti daugiau...

UAB "Ciglida" – tai santechnikos darbus atliekanti įmonė, suburta iš didelę patirtį turinčių savo srities profesionalų. Ilgametė patirtis mūsų specialistams leidžia greitai parinkti ir kokybiškai sumontuoti pastato inžinerines sistemas pradedant nuo vandens maišytuvo įrengimo iki katilų prijungimo. Noras judėti pirmyn leido mūsų komandai integruoti inovatyvias, aplinkai nekenksmingas inžinerinių sistemų technologijas tokias kaip saulės kolektoriai, geoterminis šildymas ar ekologiškas nuotekų šalinimas.

UAB "Ciglida" tai komanda, patikimai ir profesionaliai besirūpinanti savo klientų norais. Draugiškas bendradarbiavimas siekiant bendrų tikslų leidžia mūsų klientams visada jaustis patikimose rankose.

MŪSŲ VERTYBĖS – draugiškumas, atsakingumas, užsibrėžtų tikslų siekimas ir nuolatinis inovacijų taikymas praktikoje, siekiant mūsų klientų gerovės.

MŪSŲ TIKSLAI – pastovus judėjimas į priekį, pažangiausių technologijų ir inžinerinių sprendimų integravimas į naujas ir senas sistemas.

MŪSŲ VIZIJA – kūrybingų ir žingeidžių profesionalų komanda, modernioje ir reiklioje visuomenėje.

Daugiau informacijos apie įmonės UAB „Ciglida" teikiamas paslaugas rasite čia

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."


Mūsų santechnikos darbai atliekami Vilniuje ir kituose Lietuvos regionuose.

photophoto1.1photo4

 

photo7.1 photo2 photo3 photo7

Grind.sild1 Grind.sild2 Grind.sild4 WCpotink.remas

stovas1  kolektorius1 kolektorius2 iv1 1 iv1 3 iv1 5