Šildymo katilų ir kitų sistemų montavimas

 

Vienas iš svarbiausių gero namo elementų tai šilumos šaltinis.

Šilumos šaltinis yra parenkamas pagal pastato šilumos poreikius. Katilai yra įvairių rūšių: malkinis, granulinis, dujinis. Taip pat Lietuvoje populiarėjantis geoterminis šildymas. Iš tokios gausos šildymo įrenginių tik kvalifikuoti profesionalai galės jums tinkamai rekomenduoti ir sumontuoti atitinkamas šildymo sistemas. Automatizuoti šilumos šaltiniai leis jums reguliuoti namų šilumą ir nebūnant juose. Temperatūrinis pamažinimas, Jums nesant namuose, padės daug greičiau susigrąžinti Jūsų investicijas.

 Šildymo katilų, oras-oras ir kitų sistemų montavimas

Saulės kolektoriai tai vandens šildymo sistemos, kurios integruojamos į pastatus norint ruošti karštą vandenį ar padengti šilumos nuostolius pastate. Plačiai naudojami visame pasaulyje, saulės kolektorių naudojimas Lietuvoje taip pat auga. Tačiau neretai šios sistemos yra netinkamai įdiegtos, o tai sukelia saulės kolektorių efektyvumo mažėjimą ir kelia nepasitikėjimą žmonių tarpe. Mūsų specialistai parinks ir sumontuos saulės kolektorių sistemas, atsižvelgdami į jūsų namo konstrukciją, šildymo bei karšto vandens ruošimo sistemas ir parinks patį tinkamiausią sistemos variantą individualiai JUMS!

Atsižvelgiant į pastato architektūrą ir klientų norus parenkame geriausiai patalpų šilumą užtikrinančius įrenginius. Šiandieninė šildymo prietaisų įvairovė yra labai plati ir tinkamus radiatorius, konvektorius ar kitus įrenginius reikia parinkti atsižvelgiant ne tik į jų galią, bet taip pat pagal šilumos perdavimo būdą, įrenginių konstrukciją, matmenis. Netinkamai parinktas šildymo prietaisas gali nepakankamai sušildyti patalpas, sugadinti kambario interjerą ir sumažinti visos šildymo sistemos efektyvumą. Bendradarbiaudami su garsiausiais šildymo įrangos tiekėjais, mes garantuojame tinkamos įrangos parinkimą, jos ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

 Montavimo darbų kaina priklauso nuo sistemos sudėtingumo.

 Kita ne mažiau svarbi modernaus, ekonomiško, komfortiško ir šiuolaikinio namo dalis yra vėdinimo sistema

Vėdinimo sistemos – tai namų plaučiai!

Be mechaninės vėdinimo sistemos namuose gali pradėti kauptis drėgmė, nemalonūs kvapai, bei kiti teršalai. Mechaninės vėdinimo sistemos cirkuliuoja gryną orą naudojant vėdinimo kanalus bei ventiliatorius, o ne pasikliauja oro srautu pro mažas skylutes ar namų sienų, stogo, langų įtrūkimus. Gyventojai gali kvėpuoti daug lengviau žinodami, kad savo namuose turi gerą ventiliaciją.