Kriauklių, klozetų, vonių, dušo kabinų ir kt. prietaisų montavimas bei remontas

 

Kokybiškai atliekame sanitarinių prietaisų montavimo bei remonto darbus.

 

Pasirūpiname estetiniu sanitarinių mazgų patrauklumu. Subalansuojame vandentiekio sistema taip, kad būtu užtikrintas tinkamas slėgis ir vandens debitas.

 

Vonios santechnika
Vonios kambario santechnika turi būti sumontuota taip, kad atlikti santechnikos darbai nepakenktų sistemos patikimumui, estetinei išvaizdai. 
 
Praustuvės
Renkantis praustuvę santechnikas pagal numatytą erdvę gali pasiūlyti skirtingus montavimo būdus, nors dažniausiai montuojama yra tvirtinant prie sienos. Gali būti įrengiamos arba su spintele ar lentyna, arba be jų. Tvirtinant svarbu tinkamai parinkti laikiklius, jei jie bus per silpni praustuvės gali tinkamai neišlaikyti. Vengdamas skilinėjimų ir tarpų santechnikas būtinai naudos gumines tarpines bei silikoną.

 

Klozetas
Renkantis klozetą, žmonių prioritetas – išvaizda. Tačiau norėdami taupyti vandenį reiktų atsižvelgti ir į patikimų gamintojų siūlomas prekes. Unitazai turintys taupymo rėžimą yra brangesni, bet ekonomiškesni.
Montuodamas klozetą santechnikas visada patikrins ar unitazas yra tinkamai pastatytas, ar sandarios jungtys su vamzdynais. Priklausomai nuo klozeto tipo, vandens nubėgimo bakelis gali būti montuojamas sienoje arba kartu su unitazu. 
 
Dušas
Įrenginėjant dušą, santechnikas privalo įvertinti drėgmės izoliaciją patalpoje. Tinkamai neparuoštoje patalpoje montuojami dušai su padėklu. Norint išvengti drėgmės pertekliaus patalpoje reikia tinkamai vėdinti. Tam dažniausiai naudojami ištraukiamieji ventiliatoriai.

 

Filtrai
Parenkant vandens valymo įrenginiams vietą santechnikas privalo atsižvelgti į:

   Patalpoje, kurioje stovės vandens valymo filtrai ir kita valymo santechnika, oro temperatūra negali nukristi žemiau kaip +10 C ji negali būti aukštesnė kaip +400 C;

    Patalpos drėgnumas turi svyruoti tarp 5 – 10 %;

    Atstumas tarp filtro ir nuotakyno, į kurį bus išleidžiamas plovimo vanduo, turi būti kiek galima mažesnis;

    Santechnikas privalo palikti laisvos vietos aplink filtrus, kad būtų patogu juos eksploatuoti ar remontuoti;

   Filtras turi būti statomas tik ant švaraus ir horizontalaus paviršiaus.

 

Tinkamai atlikti santechnikos darbai užtikrins visos sistemos ilgaamžiškumą ir patikimumą, todėl šiuos darbus patariama patikėti kvalifikuotam santechnikui. Tinkamai šiuos darbus gali atlikti tik kvalifikuotas santechnikas. Paprastai įvairius santechnikos darbus atlieka mūsų santechnikas Vilniuje, tačiau esant pageidavimui bei atskiram susitarimui vyksta ir į kitus Lietuvos regionus.

 

Mūsų patarimas Jums. Santechnikos darbai reikalauja gilių teorinių žinių ir ilgametės patirties bei įgūdžių. Todėl norėdami, kad Jūsų vandentiekio sistema tarnautų ilgai ir patikimai, patikėkite visus santechnikos darbus mums!